Meble kuchenne na zamówienie - Warszawa

Meble do kuchni na zamówienie - Warszawa


Meble kuchenne na zamówienie wykonane w stylu klasycznym odznaczają się zwykle zrównoważoną konstrukcją z elementami ozdobnymi na frontach, a także często pojawiającymi się przeszkleniami. W kolorystyce klasycznych mebli mogą występować zarówno ciepłe, stonowane barwy w odcieniach szarości, beżów czy brązów, lecz także lubiane i od lat modne barwy białe. Ciekawą alternatywę dla popularnych kolorów w klasycznych meblach kuchennych stanowią wybierane niekiedy bardziej ekstrawaganckie barwy. Nikogo nie zdziwią na przykład meble do kuchni na zamówienie wykonane w kolorze zielonym lub granatowym, o ile oczywiście zostaną zgrabnie dopasowane do otoczenia. Klasyczne meble wprowadzą do pomieszczenia ciepły i przytulny klimat, a ich solidnie wyglądająca konstrukcja podkreśli wrażenie niezwykłej trwałości. Kuchnie klasyczne, oprócz zdobionych frontów i szklanych wstawek wyróżniają się także widocznymi uchwytami, które występując niekiedy w stylu retro, a czasem w kolorystyce złota, mosiądzu lub miedzi, świetnie dopełniają meble w ich stylizacji.


Indywidualne projekty kuchni


Szukając uniwersalnego stylu mebli, który sprawdzi się zawsze i bez względu na panujące trendy warto postawić na klasykę. Wykonujemy indywidualne projekty kuchni w stylu klasycznym, który choć odwołuje się do minionych epok w architekturze to dzięki swojej uniwersalności pasuje do wnętrz niezależnie od panujących mód. Zdobione profile i frezowane fronty podkreślają ponadczasową urodę mebli, lecz to co jest istotne w klasycznym wystroju wnętrza to jednoczesna prostota i powściągliwość. Dlatego też nie może być mowy o przypadkowych i zbędnych sprzętach.

Projektując meble na zamówienie stawiamy na ergonomię, tak by osoby korzystające z naszych kuchni były zadowolone nie tylko i wyłącznie ze sfery wizualnej mebli, ale przede wszystkim z ich aspektów użytkowych.


Zadzwoń

arch. Katarzyna Krajewska:
+48 606 114 988

Przyjedź

Dobre Kuchnie
ul. E. Ciołka 20, 01-443 Warszawa

pon.-pt. 12-19, sob. spotkania umówione telefonicznie

Zobacz
facebook, meble kuchenne Warszawa, meble na wymiar, meble kuchenne na zamówienie Warszawa, klasyczne meble kuchenne, nowoczesne meble kuchenne, meble Warszawa, szafy na wymiar, Dobre Kuchnie Warszawa E. Ciołka 20

Copyright © 2015 Dobre Kuchnie Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek materiałów z niniejszej strony jest zabronione.