Szafy na wymiar

Szafy stanowią podstawowe wyposażenie każdego domu. Pozwalają uporządkować ubrania oraz dodatki w taki sposób by zaoszczędzić czas przy codziennym poszukiwaniu różnych części garderoby. Szafy zwykle wybierane są do sypialni oraz pokoju dziecięcego, lecz nie sposób wyobrazić sobie również przedpokoju, który pozbawiony byłby miejsca do przechowywania obuwia czy kurtek. Tę funkcję idealnie spełniają szafy wykonane na wymiar, które mogą jednocześnie odgrywać rolę schowka dla domowych sprzętów. Doskonale sprawdza się szafa gospodarcza na deskę do prasowania, odkurzacz, itp. Meble na wymiar stanowią idealne rozwiązanie w szczególności w tych pomieszczeniach, które nie mają zbyt dużej kubatury i gdzie każdy przysłowiowy centymetr ma znaczenie. Kupując bowiem gotową szafę należy liczyć się z wymiarami narzuconymi przez producenta, które z reguły przekraczają gabaryty pomieszczenia bądź też nie wypełniają go w należyty sposób. Przewagą mebli na wymiar jest m.in. pełne wykorzystanie przestrzeni pomiędzy górną częścią szafy a sufitem, która w normalnych warunkach pozostałaby niewykorzystana. W przypadku szafy na wymiar mogą się tam znaleźć dodatkowe półki lub schowek do dowolnego użytku.


Meble na wymiar dopasowane do indywidualnych potrzeb


Meble na wymiar pozwalają na spełnienie indywidualnych oczekiwań klientów dzięki ścisłej współpracy z projektantem. Największą zaletą indywidualnie zaprojektowanej i wykonanej szafy jest bowiem personalizacja produktu. Można więc zaprojektować zarówno szafę z drzwiami otwieranymi bądź przesuwanymi, o dowolnej wysokości, szerokości i głębokości, o wybranym rozmieszczeniu półek i drążków, a także z dowolnie wybranego materiału. W tym wypadku klienci nie są zdani na to co z góry narzucone, lecz sami decydują o ostatecznych rozwiązaniach konstrukcyjnych.

Podobnie jak w przypadku innych mebli do mieszkania, projektowanie szafy na wymiar obejmuje nie tylko kwestie funkcjonalne, lecz także wizualne. Prócz zaprojektowania samych jej gabarytów wybiera się dowolny rodzaj wykończenia frontu, a także płytę z jakiej wykonane zostanie wnętrze szafy. Wysokiej jakości materiały wraz z markowymi okuciami dają gwarancję pomyślnego użytkowania produktu przez długie lata.


Zadzwoń

arch. Katarzyna Krajewska:
+48 606 114 988

Studio:
+48 882 153 184

Przyjedź

CH Towarowa 22, stoisko D29
ul. Towarowa 22, 00-839 Warszawa

pon-sob 10.00-20.00, nd 10.00-17.00

Zobacz

Copyright © 2015 Dobre Kuchnie Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek materiałów z niniejszej strony jest zabronione.