Blog

Jak urządzić jadalnię?

Luty 25, 2022

Jadalnia to, jak nazwa wskazuje, przestrzeń przeznaczona do spożywania posiłków. Kiedyś kojarzona z oddzielnym pomieszczeniem, była często w domach zaaranżowana tak, aby móc w spokoju zjeść posiłek. Dziś jest często wydzieloną częścią większych pomieszczeń, także w mieszkaniu. Powinna być tak zaaranżowana, aby spełniała swoje funkcje użytkowe i wpisywała się w charakter całego wnętrza.

Więcej

Kiedy warto zlecić projekt wnętrza firmie?

Listopad 2, 2021

Kupujemy dom, mieszkanie i co dalej? Onieśmielają nas duże przestrzenie, a zastanawiają małe... Rozważamy jak je zagospodarować żeby z jednej strony były użyteczne, a z drugiej przyjemne dla oka... Chodzimy, patrzymy, mierzymy. Może w takim stylu, a może w takim? Raz nam się podoba nowoczesna aranżacja wnętrza, raz klasyczna, innym razem minimalistyczna... Dlatego nie tylko warto przeglądać strony internetowe, ale trzeba również poznać opinię i zasięgnąć porady u profesjonalistów. To nasza inwestycja praktycznie na całe życie, a przynajmniej na najbliższe lata.

Więcej

Za i przeciw wyspom kuchennym

Czerwiec 11, 2021

Kuchnia jest jednym z pomieszczeń, które jest niezwykle ważne, w wielu domach stanowi również miejsce spotkań domowników. Jego aranżacja jest niezwykle trudnym wyzwaniem, które warto zlecić profesjonalistom, tj. firmie Dobre Kuchnie. Projektanci dołożą wszelkich starań, aby kuchnia była zarówno elegancka, ciekawie urządzona jak i praktyczna. Wszystkie elementy są równie ważne. W dużym stopniu chodzi o to, aby kuchnia była przede wszystkim funkcjonalna.

Więcej

Jak urządzić z pomysłem małą kuchnię?

Luty 10, 2021

Kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem w całym domu. W niej spotyka się cała rodzina, gotując smaczne i potrawy, którymi wszyscy się zajadają. Aby gotowanie dań sprawiało nam przyjemność, kuchnia musi być przede wszystkim funkcjonalna. Powinniśmy mieć wygodny dostęp do sprzętu, naczyń, narzędzi i artykułów spożywczych.

Więcej

Kiedy warto postawić na kuchnie w stylu klasycznym?

Październik 12, 2020

Moda zmienia się z sezonu na sezon, ale styl pozostaje niezmienny. Jeżeli szukasz uniwersalnych rozwiązań architektoniczno-projektowych, styl klasyczny z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Odpowiednio urządzona i zaprojektowana kuchnia klasyczna, przypadnie do gustu miłośnikom wszystkich wiodących trendów aranżacyjnych.

Więcej

Jak urządzić nowoczesną kuchnię?

Czerwiec 30, 2020

Kuchnia stanowi bardzo ważne pomieszczenie w każdym domu, ponieważ jest to miejsce, w którym wspólnie przygotowuje się posiłki. Dlatego tak dużą uwagę przykładamy do urządzania tego pomieszczenia. To miejsce spotkań całej rodziny, a także w gronie przyjaciół czy znajomych.

Więcej
Zadzwoń

arch. Katarzyna Krajewska:
+48 606 114 988

Przyjedź

Dobre Kuchnie
ul. E. Ciołka 20, 01-443 Warszawa

pon.-pt. 12-19, sob. spotkania umówione telefonicznie

Zobacz
facebook, meble kuchenne Warszawa, meble na wymiar, meble kuchenne na zamówienie Warszawa, klasyczne meble kuchenne, nowoczesne meble kuchenne, meble Warszawa, szafy na wymiar, Dobre Kuchnie Warszawa E. Ciołka 20

Copyright © 2015 Dobre Kuchnie Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek materiałów z niniejszej strony jest zabronione.