Blog

Za i przeciw wyspom kuchennym

Czerwiec 11, 2021

Kuchnia jest jednym z pomieszczeń, które jest niezwykle ważne, w wielu domach stanowi również miejsce spotkań domowników. Jego aranżacja jest niezwykle trudnym wyzwaniem, które warto zlecić profesjonalistom, tj. firmie Dobre Kuchnie. Projektanci dołożą wszelkich starań, aby kuchnia była zarówno elegancka, ciekawie urządzona jak i praktyczna. Wszystkie elementy są równie ważne. W dużym stopniu chodzi o to, aby kuchnia była przede wszystkim funkcjonalna.

Więcej

Jak urządzić z pomysłem małą kuchnię?

Luty 10, 2021

Kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem w całym domu. W niej spotyka się cała rodzina, gotując smaczne i potrawy, którymi wszyscy się zajadają. Aby gotowanie dań sprawiało nam przyjemność, kuchnia musi być przede wszystkim funkcjonalna. Powinniśmy mieć wygodny dostęp do sprzętu, naczyń, narzędzi i artykułów spożywczych.

Więcej

Kiedy warto postawić na kuchnie w stylu klasycznym?

Październik 12, 2020

Moda zmienia się z sezonu na sezon, ale styl pozostaje niezmienny. Jeżeli szukasz uniwersalnych rozwiązań architektoniczno-projektowych, styl klasyczny z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Odpowiednio urządzona i zaprojektowana kuchnia klasyczna, przypadnie do gustu miłośnikom wszystkich wiodących trendów aranżacyjnych.

Więcej

Jak urządzić nowoczesną kuchnię?

Czerwiec 30, 2020

Kuchnia stanowi bardzo ważne pomieszczenie w każdym domu, ponieważ jest to miejsce, w którym wspólnie przygotowuje się posiłki. Dlatego tak dużą uwagę przykładamy do urządzania tego pomieszczenia. To miejsce spotkań całej rodziny, a także w gronie przyjaciół czy znajomych.

Więcej
Zadzwoń

arch. Katarzyna Krajewska:
+48 606 114 988

Studio:
+48 882 153 184

Przyjedź

CH Towarowa 22, stoisko D29
ul. Towarowa 22, 00-839 Warszawa

pon-sob 10.00-20.00, nd 10.00-17.00

Zobacz
facebook, meble kuchenne Warszawa, meble na wymiar, meble kuchenne na zamówienie Warszawa, klasyczne meble kuchenne, nowoczesne meble kuchenne, meble Warszawa, szafy na wymiar, Dobre Kuchnie Warszawa Towarowa 22

Copyright © 2015 Dobre Kuchnie Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek materiałów z niniejszej strony jest zabronione.