Kuchnie nowoczesne na wymiar

Kuchnie nowoczesne na wymiar z jednej strony zapewniają wysoką estetykę, a z drugiej są niezwykle funkcjonalne. Oznacza to, że meble kuchenne zaprojektowane w sposób nowoczesny pozwalają ich użytkownikom wygodnie korzystać ze wszystkich urządzeń i produktów spożywczych znajdujących się w kuchni. Kluczową kwestię odgrywa w tym wypadku ergonomia, a więc sposób w jaki zaaranżowano rozmieszczenie poszczególnych mebli i urządzeń. Ważne jest przy tym by duża wygoda użytkowania kuchni szła w parze z właściwą estetyką pomieszczenia. Meble do kuchni powinny bowiem wpisywać się w projekt wnętrza tak by współgrać z innymi elementami wystroju. Ma to szczególne znaczenie w przypadku aneksu kuchennego połączonego z pokojem dziennym. Nowoczesne meble kuchenne na wymiar stanowią wówczas punkt centralny pomieszczenia, dlatego tak ważne jest by były odpowiednio zaprojektowane i cieszyły swoim wyglądem.


Czym charakteryzują się nowoczesne meble kuchenne?


Nowoczesne meble do kuchni na wymiar zwykle są proste w formie, dobrze dobrane kolorystycznie do wnętrza i nie stosuje się w tym przypadku dodatkowych elementów dekoracyjnych. Walory estetyczne prezentuje sam aspekt ich wykonania. Nowoczesne meble kuchenne zwykle same w sobie posiadają prostą formę, choć ich kolorystyka może być różnorodna. Niemniej jednak w nowoczesnych kuchniach dominują współcześnie odcienie szarości, antracyt, czerń, biel a także elementy drewnopodobne, które znakomicie wpisują się w modernistyczny design ożywiając całą aranżację.

Indywidualny projekt mebli kuchennych przygotowywany jest w ścisłej współpracy z klientem, gdyż oprócz samych trendów w dziedzinie projektowania współczesnych kuchni równie istotny aspekt stanowi gust samego nabywcy mebli oraz jego indywidualne preferencje.


Zadzwoń

arch. Katarzyna Krajewska:
+48 606 114 988

Studio:
+48 882 153 184

Przyjedź

CH Towarowa 22, stoisko D29
ul. Towarowa 22, 00-839 Warszawa

pon-sob 10.00-20.00, nd 10.00-17.00

Zobacz

Copyright © 2015 Dobre Kuchnie Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek materiałów z niniejszej strony jest zabronione.