Projekty wnętrz i projekty kuchni w Warszawie

Wykonujemy projekty wnętrz i zajmujemy się produkcją mebli przeznaczonych do różnego rodzaju pomieszczeń. Nasze usługi dedykowane są do domów i mieszkań, ale również wszędzie tam, gdzie potrzeba dobrej jakości mebli, również o niestandardowych gabarytach. Doświadczenie projektowe naszej firmy w połączeniu z działem produkcyjnym przekłada się na wysoką jakość naszych wyrobów. Oprócz standardowych mebli do kuchni, łazienki czy przedpokoju jesteśmy w stanie podjąć się również nietypowych zleceń. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest indywidualne podejście do klienta, dlatego każdy nasz projekt uwzględnia osobiste preferencje i potrzeby usługobiorców.


Nietypowe meble


Oferowane przez nas projekty wnętrz, a następnie meble wychodzą naprzeciw także nietypowym i nieustawnym pomieszczeniom. Zdajemy sobie sprawę, że w wielu sytuacjach gotowe produkty z salonów meblowych mogą zwyczajnie nie pasować do pomieszczenia. Dotyczy to w szczególności tych wnętrz, które mają nietypowe wymiary, różnego rodzaju wnęki, skośne ściany lub zwyczajnie ściany krzywe. Nie jest to jednak dla nas żadną przeszkodą, gdyż możliwości wykonawcze naszego zespołu są w stanie poradzić sobie z tego typu mankamentami. Co więcej wychodzimy naprzeciw również tym klientom, którzy cenią sobie oryginalność oraz niepowtarzalność i pragną wyróżnić się ze swoim projektem wnętrza. Zapraszamy do poznania oferty mebli na wymiar, mebli kuchennych na wymiar oraz mebli na zamówienie.


Zadzwoń

arch. Katarzyna Krajewska:
+48 606 114 988

Przyjedź

Dobre Kuchnie
ul. E. Ciołka 20, 01-443 Warszawa

pon.-pt. 12-19, sob. spotkania umówione telefonicznie

Zobacz
facebook, meble kuchenne Warszawa, meble na wymiar, meble kuchenne na zamówienie Warszawa, klasyczne meble kuchenne, nowoczesne meble kuchenne, meble Warszawa, szafy na wymiar, Dobre Kuchnie Warszawa E. Ciołka 20

Copyright © 2015 Dobre Kuchnie Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie jakichkolwiek materiałów z niniejszej strony jest zabronione.